FK Zbuzany 1953






MOL Cup 2018-19

 

1. kolo - středa 15. 8. 2018 od 17.00 hodin:


vítěz č. 1 - Slavoj Vyšehrad
vítěz č. 2 - FC Písek
vítěz č. 3 - FC MAS Táborsko
vítěz č. 4 - 1. FC Karlovy Vary
vítěz č. 5 - FK Varnsdorf
vítěz č. 6 - Viktoria Žižkov
vítěz č. 7 - FK Pardubice
vítěz č. 8 - FK Dobrovice
vítěz č. 9 - SK Benešov
vítěz č.10 - FC Vlašim
vítěz č.11 - Dynamo České Budějovice
vítěz č.12 - Olympia Radotín
vítěz č.13 - Baník Sokolov
vítěz č.14 - Sokol Brozany
vítěz č.15 - SK Zápy
vítěz č.16 - MFK Chrudim
vítěz č.17 - SK Převýšov
vítěz č.18 - FC Hradec Králové
vítěz č.19 - Slovan Velvary
vítěz č.20 - Loko Vltavín
vítěz č.21 - Jiskra Domažlice
vítěz č.22 - FK Králův Dvůr
vítěz č.23 - FK Ústí n.L.
vítěz č.24 - TJ Štěchovice
vítěz č.25 - Sokol Živanice
vítěz č.26 - Jiskra Ústí n.O.
vítěz č.27 - RSM Hodonín
vítěz č.28 - FC Velké Meziříčí
vítěz č.29 - 1. SK Prostějov
vítěz č.30 - Zbrojovka Brno
vítěz č.31 - Hanácká Slavia Kroměříž
vítěz č.32 - FC Dolní Benešov
vítěz č.33 - SK Uničov
vítěz č.34 - vítěz č.35
vítěz č.36 - TJ Valašské Meziříčí
vítěz č.37 - Vysočina Jihlava
vítěz č.38 - FK Třinec
vítěz č.39 - 1. FC Znojmo
vítěz č.40 - vítěz č.45
vítěz č.41 - vítěz č.42
vítěz č.43 - MFK Frýdek-Místek
vítěz č.44 - MFK Vyškov
vítěz č.46 - MFK Vítkovice

 

Předkolo - neděle 29. 7. 2018 a 5. 8. 2018 od 17.00 hodin:


1. Dukla Jižní Město - Sokol Hostouň
2. FK Vodňany - Spartak Soběslav
3. FC Rokycany - SK Klatovy 1898
4. Baník Union Nové Sedlo - SK Kladno
5. FK Jílové - FK Litoměřicko
6. SK Libčany - FK Brandýs n.L.
7. FO Lankšroun - FC Olympia Hradec Králové
8. FC Horky n.Jiz. - FK Motorlet
9. Český Lev Union Beroun - SK Benátky n.Jiz.
10. Sokol Libiš - FK Čáslav
11. FK Jindřichův Hradec - Tatran Sedlčany
12. FK Tachov - FK Hořovicko
13. FK Ostrov - SK Rakovník
14. Mostecký FK - MFK Dobříš
15. TJ Velké Hamry - SS Ostrá
16. FK Přepeře - FK Zbuzany 1953
17. FK Náchod - FK Jiskra Mšeno
18. SK Spartak Slatiňany - MFK Trutnov
19. SK Aritma Praha - FK Neratovice
20. Tatran Rakovník - FC Chomutov
21. TJ Přeštice - FK Meteor VIII
22. FK Olympie Březová - FK Admira Praha
23. Baník Souš - FC Viktoria Mariánské Lázně
24. FK Turnov - SK Polaban Nymburk
25. TJ Dvůr Králové n.L. - SK Český Brod
26. SK Vysoké Mýto - FK Kolín
27. Slovan Rosice - FC Dosta Bystrc
28. FSC Stará Říše - Sokol Tasovice
29. FK Blansko - SK Líšeň
30. ŽĎAS Žďár n.Sáz. - Slovan Havlíčkův Brod
31. Sokol Lanžhot - Slovan Bzenec
32. Moravan Oldřišov - Slavoj Olympia Bruntál
33. FC Olešnice - FK Šumperk
34. TJ Velký Beranov 1975 - Slavoj Polná
35. AFC Humpolec - Tatran Ždírec n.D.
36. FK Luhačovice - TVD Slavičín
37. PBS Velká Bíteš - SFK Vrchovina
38. FK Nové Sady - Jiskra Rýmařov
39. FK Kozlovice - Viktorie Přerov
40. SK Hranice - Sokol Ústí
41. SK Dětmarovice - MFK Havířov
42. FC Heřmanice Slezská - Odra Petřkovice
43. 1. BFK Frýdlant n.O. - FC Vsetín
44. FC Strání - Viktoria Otrokovice
45. Bospor Bohumín - FC Hlučín
46. FK Nový Jičín - Spartak Hulín