FK Zbuzany 1953






MOL Cup 2019-20

1. kolo - středa 14. 8. 2018 od 17.00 hodin:

vítěz utkání č. 1 - FC Vlašim
vítěz utkání č. 2 - Loko Vltavín
vítěz utkání č. 8 - FK Pardubice
vítěz utkání č. 6 - SK Zápy
vítěz utkání č. 15 - FK Ústí n.L.
vítěz utkání č. 5 - FK Králův Dvůr
vítěz utkání č. 4 - Baník Sokolov
vítěz utkání č. 3 - FC MAS Táborsko
vítěz utkání č. 20 - FK Dukla Praha
vítěz utkání č. 14 - Jiskra Domažlice
vítěz utkání č. 16 - FK Varnsdorf
vítěz utkání č. 7 - FK Chlumec n.C.
vítěz utkání č. 11 - MFK Chrudim
vítěz utkání č. 19 - Jiskra Ústí n.O.
vítěz utkání č. 18 - FC Hradec Králové
vítěz utkání č. 10 - Slovan Velvary
vítěz utkání č. 22 - Viktoria Žižkov
vítěz utkání č. 13 - 1.FC Karlovy Vary
vítěz utkání č. 9 - Slavoj Vyšehrad
vítěz utkání č. 23 - SK Benešov
vítěz utkání č. 26 - TJ Štěchovice
vítěz utkání č. 24 - FC Písek
vítěz utkání č. 12 - vítěz utkání č. 30
vítěz utkání č. 17 - vítěz utkání č. 29
vítěz utkání č. 21 - vítěz utkání č. 25
vítěz utkání č. 27 - vítěz utkání č. 28
vítěz utkání č. 41 - Vysočina Jihlava
vítěz utkání č. 54 - Zbrojovka Brno
vítěz utkání č. 36 - SK Líšeň
vítěz utkání č. 35 - FK Třinec
vítěz utkání č. 44 - 1. SK Prostějov
vítěz utkání č. 46 - MFK Vítkovice
vítěz utkání č. 43 - 1. FC Znojmo
vítěz utkání č. 37 - Odra Petřkovice
vítěz utkání č. 48 - MFK Frýdek-Místek
vítěz utkání č. 50 - SK Uničov
vítěz utkání č. 45 - vítěz utkání č. 34
vítěz utkání č. 49 - vítěz utkání č. 52
vítěz utkání č. 31 - vítěz utkání č. 40
vítěz utkání č. 32 - vítěz utkání č. 53
vítěz utkání č. 51 - vítěz utkání č. 38
vítěz utkání č. 42 - vítěz utkání č. 39
vítěz utkání č. 33 - vítěz utkání č. 47

Předkolo - sobota 3. 8. 2019 od 17.00 hodin:

1. FC Přední Kopanina - SS Ostrá
2. FK Komárov - FK Hořovicko
3. TJ Nová Včelnice - Tatran Sedlčany
4. Baník Union Nové Sedlo - Baník Souš
5. Sokol Srbice - Sokol Brozany
6. SK Skalice u České Lípy - Sokol Libiš
7. SK Libčany - Polaban Nymburk
8. Slovan Moravská Třebová - SK Vysoké Mýto
9. SK Slaný - FK Přeštice
10. SK Poříčany - SK Český Brod
11. Sparta Kutná Hora - Meteor Praha VIII
12. FC Rokycany - Aritma Praha
13. Petřín Plzeň - Sokol Hostouň
14. Hvězda Cheb - FK Zbuzany 1953
15. SEKO Louny - FK Brandýs n.L.
16. SK Štětí - TJ Velké Hamry
17. Arsenal Česká Lípa - FK Motorlet
18. FK Letohrad - FK Čáslav
19. FC Hlinsko - FK Kolín
20. ČL Union Beroun - Tatran Rakovník
21. FK Olympie Březová - SK SENCO Doubravka
22. FK Náchod - FC Horky n.J.
23. Spartak Soběslav - FK Jindřichův Hradec
24. MFK Dobříš - SK Klatovy 1898
25. FC Viktoria Mariánské Lázně - SK Rakovník
26. SK Kladno - FK Ostrov
27. MFK Trutnov - FK Přepeře
28. TJ Dvůr Králové n.L. - SK Benátky n.J.
29. FC Chomutov - FK Neratovice-Byškovice
30. Admira Praha - Sokol Živanice
31. Sokol Želetava - Sokol Tasovice
32. TJ Unie Hlubina - FC Heřmanice Slezská
33. 1. FC Olešnice - FK Nové Sady
34. TJ Sokol Nevšová - TVD Slavičín
35. SK Dětmarovice - Bospor Bohumín
36. TJ Skaštice - FK Blansko
37. Tatran Všechovice - SK Hranice
38. PBS Velká Bíteš - FC Velké Meziříčí
39. Slavoj Polná - FSC Stará Říše
40. Start Brno - SFK Vrchovina
41. FC ŽĎAS Žďár n.S. - FK Humpolec
42. TJ Ždírec - FC Slovan Havlíčkův Brod
43. Sokol Lanžhot - FK Hodonín
44. FC Brumov - FC Strání
45. FC Vsetín - TJ Valašské Meziříčí
46. FK Šumperk - SK Hanácká Slavia Kroměříž
47. Viktorie Přerov - Viktoria Otrokovice
48. SK Polanka n.O. - FK Nový Jičín
49. SK BESKYD Frenštát p.R. - FK Kozlovice
50. Olympia Bruntál - Jiskra Rýmařov
51. Slovan Bzenec - FC Slovan Rosice
52. MFK Havířov - FC Hlučín
53. 1. BFK Frýdlant n.O. - FC Dolní Benešov
54. HFK Olomouc - MFK Vyškov